KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 6506340
nr 650 6340
Pastell
Signerad Engelbrandt, Djur, 40x50
Utrop:
100 kr
måndag 9 augusti 2010
kl 18:33:22